- "Карпати – регіон з величезними можливостями для будівництва гідроелектростанцій, що допоможуть досягти енергетичної незалежності України"
- "Малі ГЕС дають дешеву екологічно чисту електроенергію, котра допоможе покращити енергозабезпечення віддалених громад"
- "ГЕС не несуть загрози довкіллю, не матимуть негативного впливу на населення і господарство"
Це лише кілька з «міфів» стосовно гідроенергетики у Карпатах, які розвінчуються в даній публікації. Дізнайтеся, чому і як малі ГЕС, як багатоголова гідра, назавжди руйнують природні багатства України. Який насправді вони мають вплив на довкілля? Чому в наші країні вони не є «зеленою» альтернативою спалюванню вугілля й газу? І ще багато цікавого.
Ця брошура містить інформацію щодо проблем, які виникають при розвитку гідроенергетики у Карпатському регіоні, зокрема при будівництві малих ГЕС, де екологічна шкода довкіллю здебільшого переважає економічну вигоду. Обговорено ряд існуючих «міфів» у гідроенергетиці Карпатського регіону, що їх використовують забудовники з метою отримання дозволів місцевих громад. Представлено альтернативні шляхи вирішення цієї проблеми для збереження водних ресурсів, рекреаційного потенціалу та біорізноманіття річкових коридорів.
Видання буде корисним для громадськості, науковців, управлінців, урядовців та усіх, хто цікавиться питаннями використання гідроенергетики, співпраці із громадами та збереження природи.
Read Full Story from WWF - Publication & Resources http://feeds.panda.org/~r/WWF/publications/~3/QzXjGw_AG7w/
This Post was Published first on panda.org